Види рослин для живоплоту на садовій ділянці

Окрім декоративної функції живопліт має і практичне значення. Він візуально визначає межі ділянки, ізолює його від шумної і запорошеної дороги, небажаних поглядів сусідів, захищає від вітру, створює сприятливий мікроклімат в саду. (більше…)

Бамбукові штори – східна деталь у західному інтер’єрі

Рік від року бамбук стає усе більш популярним матеріалом для виготовлення предметів інтер’єру. З цієї тропічної рослини виготовляються дуже красиві, неймовірні за своєю декоративністю, а головне – екологічно чисті і безпечні речі, здатні прикрасити собою будь-яке приміщення. (більше…)

Абетка стилів дизайну

У різні епохи архітектори та дизайнери писали свої монументальні шедеври різною мовою: античність, готика, бароко, класицизм тощо. Ці напрямки складають першу групу стилів дизайну – історичні. До другої належать течії, що відрізняються за територіальною та етнічною ознакою: індійський, китайський, європейський і т.д. Деякі експерти виділяють окремо ще одну групу, сучасних напрямків. (більше…)

Акрилові ванни

Останнім часом на зміну ваннам з чавуну і сталі приходять акрилові ванни. Розглянемо переваги акрилових ванн:
• Мала вага (15-30 кг) дозволяє змонтувати акрилову ванну навіть одній людині.
• Акрил має меншу теплопровідність ніж чавун, за рахунок чого вода у ванні довший час залишається гарячою, в той же час акрилова ванна без води має кімнатну температуру, на відміну від “холодного” чавуну, і не вимагає попереднього підігрівання перед використанням. (більше…)

Безпека дітей у квартирі

Поява дитини в домі – це не лише велика радість для батьків, але і нові турботи. Перший час їх не так багато, проте, дитина росте і з кожним днем їй будуть доступні все більше умінь. Спочатку дитина вчиться тримати голівку, потім перевертатися, потім повзати. Ось на цьому етапі і виникають перші проблеми, пов’язані з переміщенням дитини по будинку. Гострі кути столів і стін, дрібні предмети на полицях і у висувних ящиках – усе це представляє небезпеку для маленької дитини, яка через свою допитливість намагається досліджувати усе, що попадається на його шляхи усіма доступними способами. Наша стаття розповість про безпеку дітей вдома. (більше…)

Барбекю

Барбекю встановлюється зазвичай або в саду, або на відкритій веранді чи терасі. Зазвичай люди купують пристінні барбекю.
Під замовлення можна виконати таку ж версію, але кутову, є також і такі, що встановлюються в центрі. Зустрічаються різні варіанти за кольором дашку.
Дашки можуть бути нержавіючими, може бути мідний купол, а може бути дашок з каменю.

Дизайн вітальні

Вітальна кімната по праву може називатися головною кімнатою у будинку, адже саме в ній відпочивають і приймають гостей. Інтер’єр вітальні повинен, продуманий з урахуванням побажань усіх членів сім’ї.
Перед початком ремонтних робіт слід скласти перелік усіх робіт, які належить провести в цій кімнаті, і продумати усі можливі зміни, які можуть статися в сім’ї. (більше…)

Дизайн інтер’єру мансарди: як правильно організувати простір

Набагато простіше, якщо ви будуєте новий будинок з мансардою. В цьому випадку ще на стадії проектування будуть враховані усі вимоги до облаштування житлового приміщення. Якщо ж ви переробляєте під житло колишнє горище будинку, то спочатку краще проконсультуватися Мансардні приміщення все частіше використовуються для житла в мегаполісах і заміських селищах. Дизайн інтер’єру мансарди повинен враховувати деякі особливості проживання під дахом з фахівцями з низки запитань. (більше…)

Камін у заміському будинку

У класичному варіанті камін є простим вогнищем з димарем, який призначений для нагріву приміщення за допомогою полум’я від палива, що горить в ньому. Досить довго слово камін було синонімом багатого і успішного способу життя. В основному, камін набув свого поширення в країнах Східної і Західної Європи. Широке поширення каміна відбулось завдяки особливостям кліматичних умов в Європі, зокрема, відносно теплим зимам. У Росії дуже суворі умови, зими холодні і здавна будинки в Росії опалювалися звичайною російською піччю. (більше…)

Квартира з високими стелями

Як правило, при оформленні приміщення найбільша увага приділяється стінам, в крайньому випадку, покриттю підлоги. А даремно. Як не дивно, але саме стеля може допомогти зробити інтер’єр квартири або будинку завершеним, приховати недоліки приміщення і виділити достоїнства. (більше…)

Керамічна плитка в інтер’єрі

Керамічна плитка в інтер’єрі: популярні тенденції
Керамічна плитка в інтер’єрі сучасного будинку – це нескінченні можливості створення унікального дизайну на основі продукції вітчизняних або зарубіжних заводів керамічних виробів. Використовуючи одні і ті ж колекції облицювальної плитки, можна розробити безліч неповторних інтер’єрів. Ще пару десятиліть назад керамічну плитку ми використовували тільки у ваннах і на кухнях, а сьогодні її можна побачити вже в будь-якій кімнаті будинку.
Особливості використання сучасної керамічної плитки в інтер’єрі
Поєднання плитки різних розмірів… (більше…)

Керамічна сантехніка

Керамічна сантехніка здатна не лише бездоганно виконувати свої прямі функції, але приносити естетичне задоволення. Позначимо основні моменти ринку сантехніки в Україні.
Сучасне житло цілком можна уявити без побутової техніки, меблів й інших елементів функціонування або інтер’єрного убрання на стадії ремонту або напередодні вселення мешканців. А ось без ванної кімнати з ванною, змішувачами, умивальником і туалету з унітазом уявити складно… (більше…)

Класика в інтер’єрі

Класика в інтер’єрі – це стиль упевнених людей. Кожна деталь інтер’єру свідчить про високий достаток хазяїв, але розкіш не виставляється напоказ, її присутність в класичному дизайні інтер’єру є природною і виправданою. Усі елементи інтер’єру відбивають бездоганність смаку і стилю. Усе дихає спокійною гідністю і говорить про респектабельність власників. Внутрішній простір в класичному дизайні інтер’єру організований симетрично і пропорційно. Кімнати чітко відокремлені одна від одної. Популярний стиль студії в цьому стилі просто недоречний. Класику в інтер’єрі неможливо представити в дизайні маленької квартири чи в будинку з низькими стелями. Класичний стиль виражається простими прямолінійними формами, проте, незважаючи на стриманість планувальних рішень, він зачаровує бездоганністю обробки і декору.
Класика в інтер’єрі: правила дизайну стін і перекриттів… (більше…)

Дитячі модульні меблі економ класу

Вибір меблів для дитячої кімнати вимагає набагато серйознішого підходу, ніж усі інші кімнати, навіть кухня. Слід врахувати дуже багато моментів, кожен з яких важливий…

Домашній лікар на ім`я Флора

Розводити квіти люблять багато хазяйок, але не всі знають, що з домашніх рослин можна робити такі самі цілющі “коктейлі”, як і з лікарських трав. Так, знезаражувальну дію мають рослини, що містять фітонциди: базилік, офіопогон, кардамон, ройциссус, спатифілум і ін…

Дрібний ремонт шпалер

Ремонт зроблений кілька років тому, та і тривав не один тиждень, а може і не один місяць. Шпалери десь порвалися або краї “відійшли” від стіни, дитина доклала руку, виявила художні таланти на стінах, собака обтерлась, залишила “сліди” на шпалерах в коридорі. Що робити? Переклеювати? Фахівці пропонують декілька порад з дрібного ремонту…

Душові кабіни

Душова кабіна у ванній кімнаті вже давно перестала бути розкішшю, яку могли дозволити собі тільки багаті люди . Зараз цю компактну, зручну конструкцію можна побачити мало не в кожному будинку. Багато людей навіть відмовляються від стандартних чавунних і акрилових ванн саме на користь ергономічної і зручної душової кабіни. Звичайно, якщо у вас в сім’ї маленька дитина або ви самі любите поніжиться у ванні, то варто знайти компромісне рішення і поєднати звичну ванну і душову кабіну в одному приміщенні…

Екологічна безпека: формальдегід, фенол

За даними Всесвітньої організації охорони довкілля квартири, в яких люди проводять велику частину часу, занесені в список п’яти найбільш забруднених точок довкілля. Згідно з дослідженнями екологів, в повітрі житлових будівель одночасно присутньо більше 100 летких хімічних речовин, причому більшість з них має високу токсичність. А повітря в приміщенні перевершує рівень забруднення вуличного повітря в середньому в 1,8-4 рази. Причому з настанням спеки деякі хімічні сполуки починають активніше виділятися, що може привести до розвитку серйозних захворювань…

Екологічна безпека: радіоактивне випромінювання, стирол, важкі метали

Радіоактивне випромінювання
Досить часто в житлових приміщеннях виявляється перевищення радіаційних норм по РАДОНУ-222 – найбільш небезпечному для здоров’я людини радіоактивному інертному газу. Справа в тому, що деякі будівельні конструкції можуть включати природні матеріали зі вмістом радіонуклідів, що набагато перевищує діючі норми радіаційної безпеки…

Екологічні матеріали в оформленні будинку

Намагайтесь відстежити екологічну чистоту вашого будинку ще на стадії будівництва і ремонту. До групи найбільш прийнятних для використання матеріалів входить усе, що повертає нас “в печери”: дерево, солома, необпалена глина. Далі в списку екологічних матеріалів слідують глиняна цеглина і природні камені осадового походження…

Живопліт: посадка та стрижка рослин

Оптимальним місцем для живоплоту є ділянка, що розташована в півтіні і має достатню вологість. Тоді рослини добре розвиватимуться, будуть густими і здоровими.
Перед посадкою треба обробити вибрану ділянку, видалити усю рослинність. Потім викопати траншею завглибшки 20см і шириною – 40см. Траншею рясно полити водою і внести на дно підгодівлю для ґрунту. За допомогою мотузка і рулетки визначити точні місця посадки саджанців…

За і проти квартири-студії

Поняття квартири-студії прийшло до нас з Америки, де ще в 20-х роках минулого століття квартири-студії були досить бюджетним житлом, що користувалося особливою популярністю у студентів і молоді. І це зрозуміло, адже в невеликому за площею просторі знаходилися одночасно і кімната, і кухня, і душ, а іноді і санвузол.
Фахівці визначають квартиру-студію як приміщення, не розділене жорсткими перегородками і без дверей (звичайно, окрім вхідних і дверей в санвузол)…

Застосування шовкових штукатурок

Шовкові штукатурки з’явилися на наших ринках приблизно 20 років тому, тоді це був дуже дорогий матеріал, який не знайшов широкого застосування. Тепер ціни на шовкові штукатурки знизилися, але доки цей матеріал ще не дуже затребуваний, і абсолютно марно…

Зони на кухні

Раціональне використання кожного сантиметра простору кухні вкрай важливо. Особливо актуальне це питання для тих, хто живе в квартирі старого планування. Чомусь у Радянському Союзі вважали, що для кухні достатньо 5-6 квадратних метрів. На такій площі може поміститися тільки плита, стіл невеликого розміру та кілька стільців. Як правило, інтер’єр кухні в радянській квартирі так і виглядав…

Інтер’єр вітальні в стилі мінімалізм

Після уявлень про ідеал вітальні або залу з генерованих ще за часів СРСР – гарнітур в усю довжину стіни, в одному з модулів виставлений на показ увесь кришталь, в іншому порошаться книги – народ віддає сьогодні перевагу мінімалізму. Можливо, в ті часи захаращення вітальні всілякими речами було ознакою достатку і благополуччя, але зараз це здається наївним і не дуже розумним уявленням. Душа просить простору і зручності одночасно…

Інтер’єр спальні. Найпоширеніші помилки

Як мінімум 30% свого життя ви проводите у цій кімнаті. Бо саме стільки часу, за підрахунками науковців, людина спить. Але ж спальня – це не лише місце сновидінь. Це кімната і просто пасивного відпочинку, і перегляду фільмів, і романтичних зустрічей. Інтер’єр може підсилити насолоду від цих справ, а може і зіпсувати…

Інтер’єр у японському стилі

Японський стиль притягає дуже багатьох. У наших будинках часто можна зустріти окремі елементи інтер’єру, витримані в японському дусі. Але для того, щоб перебудувати увесь інтер’єр за японським зразком, знадобиться особливий психологічний настрій, особливе світовідчуття, хоч би частково співпадаюче зі світовідчуттям японців…

Історія стилю Арт-нуво

Арт-нуво – виник у другій половині XIX століття в Європі. На той час він об’єднав різні напрями передового мистецтва. Це був універсальний, пропонований для загального впровадження стиль.
Приблизно у 1890 р. в Англії зароджується рух, що пропагує нову естетику мистецтва, яке незабаром охопить усю Європу – стиль Арт-нуво. Його перші кроки були спрямовані на орнамент.
У 1856 р. французький майстер по кераміці і живописець Ф. Бракмон побачив в японській культурі її окремі характерні елементи…

Камін у заміському будинку

У класичному варіанті камін є простим вогнищем з димарем, який призначений для нагріву приміщення за допомогою полум’я від палива, що горить в ньому. Досить довго слово камін було синонімом багатого і успішного способу життя. В основному, камін набув свого поширення в країнах Східної і Західної Європи. Широке поширення каміна відбулось завдяки особливостям кліматичних умов в Європі, зокрема, відносно теплим зимам…

Квартира з високими стелями: варіанти декору

Як правило, при оформленні приміщення найбільша увага приділяється стінам, в крайньому випадку, покриттю підлоги. А даремно. Як не дивно, але саме стеля може допомогти зробити інтер’єр квартири або будинку завершеним, приховати недоліки приміщення і виділити гідності…

Квартира з високими стелями: вишукане благородство – ліпнина

Так вже історично склалося, що наявність гіпсової ліпнини – привілей великих заміських будинків з високими стелями, величезними віконними і дверними отворами. Велика рідкість – використання цього прийому в міських квартирах. Причина проста: гіпсова ліпнина – матеріал аристократичний, благородний, такий, що має досить складний характер. Зрозуміло, і ціну має відповідну. Цей матеріал не може бути доповненням існуючого інтер’єру, він сам створює цілком певний стиль, примушуючи підлаштовуватися під себе в процесі декорування приміщення…

Керамічна плитка в інтер’єрі: популярні тенденції

Керамічна плитка в інтер’єрі сучасного будинку – це нескінченні можливості створення унікального дизайну на основі продукції вітчизняних або зарубіжних заводів керамічних виробів. Використовуючи одні і ті ж колекції облицювальної плитки, можна розробити безліч неповторних інтер’єрів. Ще пару десятиліть назад керамічну плитку ми використовували тільки у ваннах і на кухнях, а сьогодні її можна побачити вже в будь-якій кімнаті будинку.
Особливості використання сучасної керамічної плитки в інтер’єрі…
Поєднання плитки різних розмірів…

Керамічна сантехніка

Керамічна сантехніка здатна не лише бездоганно виконувати свої прямі функції, але приносити естетичне задоволення. Позначимо основні моменти ринку сантехніки в Україні.
Сучасне житло цілком можна уявити без побутової техніки, меблів й інших елементів функціонування або інтер’єрного убрання на стадії ремонту або напередодні вселення мешканців. А ось без ванної кімнати з ванною, змішувачами, умивальником і туалету з унітазом уявити складно…

Класика в інтер’єрі: основні риси класичного дизайну інтер’єру

Класика в інтер’єрі – це стиль упевнених людей. Кожна деталь інтер’єру свідчить про високий достаток хазяїв, але розкіш не виставляється напоказ, її присутність в класичному дизайні інтер’єру є природною і виправданою. Усі елементи інтер’єру відбивають бездоганність смаку і стилю. Усе дихає спокійною гідністю і говорить про респектабельність власників. Внутрішній простір в класичному дизайні інтер’єру організований симетрично і пропорційно. Кімнати чітко відокремлені одна від одної. Популярний стиль студії в цьому стилі просто недоречний. Класику в інтер’єрі неможливо представити в дизайні маленької квартири чи в будинку з низькими стелями. Класичний стиль виражається простими прямолінійними формами, проте, незважаючи на стриманість планувальних рішень, він зачаровує бездоганністю обробки і декору…

Кухонні гарнітури: планування приміщення

Сучасні споживачі вже давно звикли до великого вибору на ринку меблів. Це раніше практично в кожному будинку стояли однакові дивани, стінки, кухонні гарнітури. Нині ж кожна людина може облаштувати свою квартиру відповідно до власних смаків…

Дизайн дитячої кімнати маленької площі: основні принципи

Маленькі приміщення представляють досить серйозні проблеми навіть для професійних дизайнерів. Особливо складно планувати у такому разі дизайн дитячої кімнати, яка традиційно є найяскравішим і багатофункціональним приміщенням в будинку. Дитяча одночасно є для підростаючої дитини спальнею, кабінетом, ігровою кімнатою і навіть приймальною для друзів. А якщо кімната призначена для двох-трьох дітей, то батькам доводиться поламати голову над таким плануванням приміщення, щоб у кожної дитини був власний острівець для занять…

Аксесуари і декор в інтер’єрі квартири

Роль аксесуарів в нашому житті складно переоцінити, вони супроводжують нас скрізь. У тому числі при створенні власного унікального стилю, облаштуванні будинку, заміської ділянки і так далі. Можна сказати, що аксесуар – завершуючий момент, який покликаний підкреслити загальний образ, наприклад, інтер’єру…

Африканський стиль в інтер’єрі

Африканський стиль в інтер’єрі – це досить широке поняття, в основу якого беруться загальні риси, які пов’язані з кліматичними умовами, особливостями природи, спільністю культур. Африканський стиль в інтер’єрі ділиться на два етнічні моменти єгипетський і марокканський…

Багаторівневі стелі

У сучасному будинку стеля є такою ж необхідною деталлю інтер’єру, як підлога, стіни і численні предмети побуту. Не випадково багато дизайнерів, плануючи концепцію приміщення, обов’язково звертають увагу на художню обробку стелі…

Бордюри. Їх призначення в інтер’єрі квартири

Бордюрами називаються смуги зі шпалерного паперу. Використовуйте їх для отримання різних ефектів при декоруванні кімнати. За допомогою бордюрів ви можете надати оформленню кімнати особливого завершеного вигляду, вони дозволяють візуально збільшити або зменшити розміри приміщення…

Будівельні матеріали майбутнього – Літракон

Будівництво – одна з найбільш наукомістких галузей економіки. Постійне удосконалення і створення принципово нових технологій виробництва, будівельної техніки і матеріалів забезпечує безперервний прогрес будівельної індустрії.
Одним з самих широко використовуваних в будівництві матеріалів являється бетон. Цей штучний матеріал налічує більше 6000 років історії. За цей час склад суміші поповнювався сучасними добавками, які покращували властивості матеріалу. Сьогодні бетон має широку класифікацію і за структурою, і за призначенням, і за іншими ознаками. Проте час від часу розробниками створюються нові види цього кам’яного матеріалу.
Прикладом тому може служити літракон…

Вагонка: історія, розвиток, сучасний вигляд вагонки

Напевно, ви пам’ятаєте з фільмів, як за часів “невловимих месників” або трохи раніше існували залізничні вагони-теплушки, а їх стіни з внутрішньої сторони були оббиті дерев’яним матеріалом, що має конструкцію паз-шпилька, що не допускає утворення щілин і конденсату в стінах вагонів. Звідси і пішла відома усім у наш час назва популярного облицювального матеріалу – вагонка, хоча офіційно праобраз сучасного сайдинга називався “чвертю”.
Сьогодні вагонка визнана найбільш економічним обробним матеріалом, представленим на ринку будівельних послуг…

Вибір сантехніки

Основними компонентами ванної кімнати і туалету є сантехнічні вироби, такі як: ванна, унітаз, умивальник, змішувачі і тому подібне, від вибору яких залежить, чи будете ви комфортно і без проблем використовувати ці предмети, або ж вони принесуть вам немало клопоту і незручності, тому вибирати сантехнічні вироби необхідно дуже уважно. Різноманітність сантехніки на ринку дуже велика як за ціною, так і за дизайном, матеріалом, функціональними можливостями й іншими параметрами…

Вибір скляних дверей

Коли виникає питання про купівлю дверей, треба мати на увазі, що Ваш вибір не обмежується тільки дерев’яними або металевими дверима. На сьогодні одним з найефективніших рішень для житлових, офісних, торговельних і громадських приміщень є скляні двері. Такі двері створюють відчуття простору в приміщенні і надають інтер’єру легкість. При використанні скляних офісних перегородок логічним завершенням інтер’єру буде установка саме суцільноскляних дверей. Будучи гідною альтернативою традиційним дерев’яним дверям, двері зі скла дозволяють здійснити абсолютно будь-який творчий задум і перетворити Ваш будинок або офіс до невпізнання.
Скляні двері можуть бути самостійним елементом інтер’єру, а можуть бути і буквально “невидимими” завдяки своїй візуальній легкості і прозорості. Стекло завжди органічно вписується в будь-який інтер’єр, важливо лише правильно підібрати конструкцію і визначити дизайн скляних дверей.
Як вибрати дійсно якісні і красиві скляні двері?…

Декоративний розпис у квартирі

Немає на землі двох абсолютно однакових людей. І смаки, і запити у кожного – свої. Особливо це стосується оформлення свого житла. При цьому кожен улаштовує приміщення, керуючись різними мотивами: одні хочуть бачити свій будинок комфортним, інші – функціональним, треті женуться в першу чергу за модою, цінуючи лише оригінальність дизайну. Саме цю категорію читачів може зацікавити цей матеріал.
Як створити неповторний стиль свого будинку або квартири? Існує безліч варіантів : оригінальність стелі, гра кольору в оформленні стін і підборі меблів, власноручне створення декоративних елементів. Усе це давно використовується дизайнерами приміщень.
Але є спосіб, про який незаслужено забули: декоративний розпис стін…

Види перегородок у квартирі

Динаміка сучасного життя усе прискорюється. Тому так хочеться вдома затишного і спокійного існування. Добре, якщо кожен з домочадців має окрему кімнату. А що робити, якщо такої можливості немає? Тоді виникає необхідність розділити одну з великих кімнат на декілька, розміром поменше, – щоб кожен мав свій особистий простір.
Як це зробити?…

Візуальне утеплення оселі

Взимку нам так хочеться тепла і домашнього затишку, але не завжди вдається досягти цього простим утепленням вікон і дверей. Доводиться вдаватися до дизайнерських хитрощів і візуальних обманів, експериментувати зі світлом, кольором і аксесуарами. Існують декілька перевірених прийомів, в які вписуються і модні цього сезону мотиви, щоб Ваш будинок порадував і зігрів Вас комфортом…

Вітальня. Секрети вдалого планування

Святковий банкет з родиною, гучні посиденьки з друзями, сімейний відпочинок після трудового дня, перегляд чергового блокбастеру, – і для усіх цих подій – одна кімната. Вітальня апріорі є поліфункціональною і з самого початку вимагає відповідного планування…

Вітражі створюють атмосферу

З незапам’ятних часів відомо, що колір здатний чинити потужний вплив на настрій людини. Ця властивість була використана ще при оформленні готичних храмів Середньовіччя. У сяйві сонячного світла кольоровий вітраж здатний викликати почуття захвату і захоплення. У віконних отворах вітражі з різноколірного скла створюють багату гру забарвленого сонячного світла і надають додаткову емоційну виразність будь-якому інтер’єру.
Кольорові вітражі унікальним чином впливають на енергетику приміщень і людську свідомість так, що інтер’єр сприймається абсолютно по-іншому. Під впливом вітражних вікон простір може стати величнішим, урочистішим або комфортнішим і затишнішим…

Встановлюємо теплу плитку в будинку

Власники сучасних квартир і будинків сьогодні, як правило, наслідують тенденції моди, а також слухають рекомендації дизайнерів, вибираючи керамічну плитку як підлогове покриття. При цьому кладуть її не лише у ванні і в кухні, де це звично.
На сьогодні будівельні супермаркети пропонують величезний асортимент плитки. Існує навіть і плитка під паркет…

Вхідні двері

Оскільки 90% квартирних злодіїв проникають в житло через двері, то двері мають бути з міцної деревини. Надійніше – двоє дверей: одні відкриваються назовні, інші – всередину, а ще краще – вхідні двері з надійними врізними замками і засувами на три-чотири точки фіксації. Сьогодні для забезпечення неприступності квартири встановлюють захисні двері з легованої сталі – сталеві сейфи, що зовні мають дуже презентабельний і дружній вигляд.
Дверні рами необхідно міцно закріплювати в стіні спеціальними штирями діаметром не менше 10 і завдовжки до 100 мм. В місцях з’єднання рами з дверима в останній просвердлюють отвори, а в раму з боку дверних петель забивають штирі, які при закриванні дверей входять в отвори і не дають можливість зняти двері з петель…

Гардеробна кімната – оптимізатор простору

Сьогодні гардеробні кімнати отримали велику популярність. Адже вони дуже зручні, і багато хто з нас прагне організовувати їх навіть при невеликій площі квартири. Для того, щоб підкреслити свободу хазяїв, в будинку повинно бути досить вільного простору. Як це зробити і куди дівати усі речі? Зараз ми вам усе розповімо…

Грамотне розміщення картин в інтер`єрі

Живопис увійшов до будинку людини ще з незапам’ятних часів. Як відомо, красиві картини, гравюри і фотографії здатні перетворити будь-яке житло, зробивши його затишним і неповторним. А вміло розмістити картини в інтер’єрі – справа непроста, це ціле мистецтво. Продумане компонування декоративних елементів, у тому числі картин і художніх фотографій, є важливим аспектом оформлення інтер’єру. При розвішуванні таких площинних об’єктів на стінах необхідно враховувати правила оптичної рівноваги.
Поради з розміщення картин в інтер’єрі…

Декоративний струмок на садовій ділянці

На відміну від декоративного ставка, вода в струмку живе і рухається, наповнюючи сад дзюрчанням, особливим настроєм і ритмом. До нього спрямовуються бабки і метелики. При грамотному плануванні струмок може розширити межі ділянки, зв’язати в єдину композицію декілька ставків. Він дозволяє зробити найбільш ефектні водоспади і каскади, внести особливу нотку навіть на абсолютно плоскій ділянці.
Сучасні технології дозволяють добитися руху води незалежно від особливостей ландшафту ділянки, використовувати воду, що тече, при вирішенні самих різних стилістичних завдань. Природний нахил, природний стиль садового дизайну значно полегшують завдання створення декоративного струмка…

Декоративні фонтани в інтер`єрі

Кожен з нас, прийшовши додому після чергового трудового дня, мріє розслабитися і забути про усі тривоги. Є безліч способів, які зможуть вам в цьому допомогти. Про один з них, а саме про декоративні фонтани, ми і хочемо розповісти…

Декоративні штукатурні суміші

У пам’ятні багатьом радянські часи штукатурні поверхні сприймалися, швидше, як нудний тип обробки, який масово білився і зафарбовувався масляними фарбами у вигляді стандартних панелей, як в приватних будинках, так і в громадських інтер’єрах. Сучасні штукатурні суміші, навпаки, дозволяють надати фасадам і інтер’єрам оригінальність і надзвичайну виразність.
Серед основних характеристик, що забезпечили високу популярність декоративним штукатурним сумішам, можна відмітити декілька важливих переваг…

Дещо про рідкі шпалери

Порівняно недавно на ринку будівельних матеріалів у сфері обробки стін з’явилися рідкі шпалери. Ця новинка викликала чималий інтерес, як з боку професіоналів, так і любителів затишку в будинку.
Внаслідок того, що ці шпалери виготовляються з натуральних волокон бавовни і целюлози, клейового складу і якісних барвників, вони мають ряд очевидних переваг…

Поради професіоналів

Для того, щоб створити стильний і практичний дизайн ванної кімнати, поза сумнівом, доведеться докласти немало зусиль і виявити свою фантазію. Причому, чим менше площа ванни, тим більше оригінальних і незвичайних ідей необхідно реалізувати. Але, повірте, це того вартує…

Дизайн для хорошого сну – дизайн спальні

Спальня – це кімната, у якій ви проводите біля третини усього вашого життя, а може й більше. Хоча майже увесь цей час проходить у сні, дуже важливо, аби спальня була затишною, комфортною. У цій статті деякі поради до того, як оформлювати спальну кімнату…

Ванна

Яким має бути інтер’єр ванної кімнати? Однозначно, що зручним, красивим та функціональним. Насамперед, людина має почувати себе в ванній комфортно і розслаблено. Тому слід обирати спокійні кольори: бежевий, кремовий, світлі відтінки блакитного, рожевого чи зеленого. Дизайнери інтер’єрів ванних кімнат радять поєднувати декілька відтінків одного кольору. Не рекомендується оздоблювати стіни дрібною плиткою чи мозаїкою, це візуально зменшить простір.
Останнім часом стали популярними натяжні стелі у ванних кімнатах. Ця популярність цілком виправдана, адже в такому випадку інтер’єр ванної виглядає дуже елегантно. Варто обирати точкове освітлення…

Оформлення – ванної

Багатьом здається, що інтер’єр ванної найменш важливий у всій квартирі. Мовляв, вітальня та спальня потребують значної уваги, а ванна будь-яка згодиться. Але це не так, і зазвичай дизайн ванної кімнати не менш важливий, ніж інших приміщень…

Міська квартира

Кожна квартира має свій інтер’єр. У декого він простіший, у декого складніший. Є менш вишукані інтер’єри, а є, прямо кажучи, шикарні. Якщо постаратися, будь-яке приміщення можна оформити так, щоби воно було сучасним, стильним, та відповідало вашим уподобанням. У цьому вам допоможуть наші спеціалісти…

Про стилі

Перед тим, як розпочати ремонт у своїй квартирі, насамперед, варто визначитися зі стилем. Що ж таке стиль в інтер’єрі…

Дизайн

Львів – це місто архітектурних традицій, вишуканих стилів. Туристи з України та всього світу дивуються архітектурі цього міста, і щороку приїжджають для того, щоби вдосталь на неї надивитися. Але суть в тому, що дух міста існує не лише назовні – він удома в кожного жителя Львова. Щоби відповідати йому, кожна квартира повинна бути оформлена стильно, сучасно, та з врахуванням професійних рекомендацій. Зверніться до нас, і ми вам у цьому з радістю допоможемо…

Оформлення – дизайну

Тут необхідно враховувати інтер’єр будинку взагалі та кожної кімнати зокрема. Наприклад, може бути якийсь загальний стиль, але в той же час кімнати можуть відрізнятися між собою. Наприклад, спальня – затишна та романтична, дитяча кімната – казкова, вітальня – гостинна та простора. Увага приділяється також кухні, ванній, оскільки їх інтер’єр також повинен бути спланованим та належно оформленим. Якщо ви тільки-но заселилися або збираєтеся робити ремонт, зверніться до нас, і ми допоможемо вам у плануванні…

Сучасний дизайн

Від умов нашого проживання багато залежить. Здоров’я, настрій, відпочинок, сон – усе це можливо в квартирі, яка є затишною та сучасною. До того ж, якщо правильно спланувати інтер’єр, ви зможете ефективно використати усю площу квартири. Якщо ви хочете, щоби гості, приходячи до вас, дивувалися вишуканому інтер’єру – ми до ваших послуг…

Стильні

Вітальня – візитівка кожної квартири, адже це місце, де збирається вся родина, місце де приймають гостей, де відпочивають господарі після тяжких буднів. Вітальня має бути універсальною, але й водночас має відображати смаки господарів. Достатньо побувати у цій кімнаті, аби зрозуміти хто у ній живе. Cтарші люди надають перевагу класичному дизайну інтер’єру вітальні, молодші ж обирають більш сучасні дизайни. Зазвичай, для вітальні обирають найбільшу кімнату в квартирі з хорошим освітленням та виходом на балкон…

Кухня

Значну частину свого часу жінка проводить на кухні. Вкрай важливо, щоби процес приготування їжі приносив задоволення. А хіба ж не задоволення готувати їжу в красивій та зручній кухні? Кожна господиня мріє, щоби кухня була затишною, функціональною та стильною…

Сучасне оформлення

Інтер’єр ванної зазвичай не менш важливий, ніж всієї квартири. Щоби вона були стильною та сучасною, щоби купатися було зручно, комфортно і здорово, потрібно добре попрацювати над дизайном приміщення.
Зазвичай інтер’єр квартири планують так, щоби стиль усіх кімнат був схожий. Коли мова йде про ванну, можна відійти від цього правила…

Планування – дитячої

Мабуть кожні мама і тато бажають подарувати своїй дитині яскраве та незабутнє дитинство. Безсумнівно, важливим фактором в розвитку дитини є її оточення. Адже від того, наскільки зручно та комфортно малюк буде почувати себе в своїй кімнаті, залежить його самопочуття, бажання вчитися та пізнавати світ…

Секрети – проектування однокімнатної квартири

Проектування інтер’єру однокімнатної квартири можна назвати мистецтвом. Адже на дуже обмеженій кількості квадратних метрах необхідно розмістити вітальню, спальню, їдальню, робочий кабінет, а, можливо, ще й дитячу. Проте ця нелегка задача під силу досвідченим дизайнерам студії «Простір», які допоможуть вам підібрати оптимальний варіант…

Секрети – планування спальні

Відомо, що одну третю свого життя ми проводимо у сні, тому дуже важливо, щоб у нашій спальні панував комфорт та затишок…

Роль аксесуарів

Багато хто недооцінює роль аксесуарів в інтер’єрі, бо ніякого функціонального призначення вони зазвичай не несуть. А дарма. Ось, здається ремонт завершений, меблі розставлені, побутова техніка розпакована та під’єднана до електромережі, але все це виглядає якось пусто та «без душі». Справді, без аксесуарів дизайн квартири виглядає незакінченим. Саме аксесуари створюють затишну, теплу атмосферу в оселі. Саме аксесуари роблять дизайн кімнати особливим та неповторним, виділяють його серед інших подібних дизайнів…

Дизайн у Львові

Львів – місто вишуканої архітектури. Але це стосується не тільки його зовнішнього вигляду, а і внутрішнього. Квартири львів’ян – не менш важливий елемент міста, ніж старовинні замки та церкви. І ми постараємося для того, щоби інтер’єр цих квартир був сучасним, стильним та гармонічним…

Сучасні дизайни

Не дивно, що багато людей зараз відмовляються від традиційного стилю та обирають сучасний дизайн інтер’єру. Сучасні стилі оформлення квартири побудовані на принципі «на першому місці якість, а не кількість». Тому сучасний інтер’єр не перенасичений аксесуарами та елементами декору. Інтер’єр дизайну сучасної квартири – це поєднання незвичних форм і чітких ліній, плюс краплина блиску…

Акрилові ванни

Останнім часом на зміну ваннам з чавуну і сталі приходять акрилові ванни. Розглянемо переваги акрилових ванн:
• Мала вага (15-30 кг) дозволяє змонтувати акрилову ванну навіть одній людині.
• Акрил має меншу теплопровідність ніж чавун, за рахунок чого вода у ванні довший час залишається гарячою, в той же час акрилова ванна без води має кімнатну температуру, на відміну від “холодного” чавуну, і не вимагає попереднього підігрівання перед використанням.
• Найбільшим плюсом акрилових ванн є їх ремонтопридатність…

Аксесуари і декор в інтер’єрі квартири

Роль аксесуарів в нашому житті складно переоцінити, вони супроводжують нас скрізь. У тому числі при створенні власного унікального стилю, облаштуванні будинку, заміської ділянки і так далі. Можна сказати, що аксесуар – завершуючий момент, який покликаний підкреслити загальний образ, наприклад, інтер’єру.
Існує два варіанти вибору аксесуарів…

Дизайн, багаторівневі стелі

У сучасному будинку стеля є такою ж необхідною деталлю інтер’єру, як підлога, стіни і численні предмети побуту. Не випадково багато дизайнерів, плануючи концепцію приміщення, обов’язково звертають увагу на художню обробку стелі…

Акваріум в інтер’єрі

Не залежно від того традиційної форми акваріум чи виготовлений за індивідуальним дизайнерським ескізом, він додає інтер’єру живого, яскравого акценту. Та ще й позитивно впливає на емоційний стан людей, які перебувають у цьому приміщенні. Адже загально відомо, що споглядання за рухом акваріумних рибок заспокоює нервову систему. Ось чому дизайнери спільно із маркетологами дедалі частіше вписують водний куточок у проекти інтер’єрів ресторанів, офісів, фойє готелів, розважальних центрів. Мовляв, розслабтеся – і витрачайте гроші із задоволенням :).
Якщо ж ви бажаєте абсолютного релаксу у себе вдома, то і тут акваріум буде до місця…

Африканський стиль в інтер’єрі

Африканський стиль в інтер’єрі – це досить широке поняття, в основу якого беруться загальні риси, які пов’язані з кліматичними умовами, особливостями природи, спільністю культур. Африканський стиль в інтер’єрі ділиться на два етнічні моменти єгипетський і марокканський…

Правильне встановлення та дизайн барної стійки

БАРНА СТІЙКА: ДЕ ПРИЛАШТУВАТИ
Англійці називають її breakfast bar («стійка для сніданку»), бо за барною стійкою на кухні справді дуже зручно швиденько попоїсти. Хоча для інтер’єру ця конструкція може дати значно більше, ніж просто стіл для перекусу.
Що ж таке барна стійка…

Види перегородок у квартирі

Динаміка сучасного життя усе прискорюється. Тому так хочеться вдома затишного і спокійного існування. Добре, якщо кожен з домочадців має окрему кімнату. А що робити, якщо такої можливості немає? Тоді виникає необхідність розділити одну з великих кімнат на декілька, розміром поменше, – щоб кожен мав свій особистий простір.
Як це зробити…

Дизайн маленької квартири

Вирішивши змінити інтер’єр своєї малогабаритної квартири, Вам зовсім не обов’язково ламати внутрішні стіни і зводити нові зігнуті перегородки. Звичайно, такий спосіб може значно “розширити” простір квартири, проте підходить він далеко не кожному. Перший недолік такого архітектурного рішення лежить на поверхні – руйнування старих стін і зведення нових заняття далеко не просте і вимагає професійних навичок…

Дизайн однокімнатної квартири

Однокімнатна квартира найчастіше обладнувалась як вітальня, тобто місце денного перебування, приміщення, де приймають гостей. Це свого роду “візитівка” хазяїв. Водночас залишаються актуальними і такі потреби людини, як сон, заняття, робота. Тобто така кімната повинна одночасно грати ще й роль спальні, кабінету. Тому, яким би не було планувальне і дизайнерське рішення, професіонал завжди виходитиме з багатофункціональності такої кімнати. Сьогодні ми познайомимо Вас з деякими нестандартними рішеннями для інтер’єру, що дозволять зробити однокімнатну квартиру красивішою, зручнішою та комфортнішою…

Дизайн офісу: який стиль підійде вашій компанії?

Офіс Google у Цюріху вважається одним з кращих у світі. Якщо ви цього ще не бачили – радимо швиденько «погуглити», знайти та оцінити. А потім подумати над тим, чи не пора і вашій компанії облаштувати корпоративний простір так, щоб на роботу працівники йшли як на свято, а партнери та клієнти, завітавши один раз, хотіли б приходити знову й знову… Та перш, ніж розфарбовувати стіни та меблі в іміджеві кольори, давайте оберемо дизайнерський стиль для вашого офісу…

Дизайн передпокою

Дизайн передпокою викликає менше ентузіазму у власників квартири, ніж інші кімнати. Частенько вузький і темний простір не залишає простору для фантазії. Основні недоліки передпокою в типовій квартирі – маленька площа, погані пропорції, низька міра освітленості, безліч дверних отворів (три, а іноді чотири).
Проте за допомогою нехитрих прийомів можна уміло замаскувати усі огріхи планування – використовуйте світло, колір, дзеркала і меблі…

Дизайн тераси

Отже тераса повинна бути продовженням дому в ландшафті, і водночас продовженням ландшафту в домі. Тобто в її дизайні має бути баланс деталей і того, й іншого. Найкращу роль у такому «перетіканні» відіграють рослини. Усілякі вазони та горщики на самій терасі, клумби та декоративні кущі поряд з нею направду створюють відчуття наче природа проростає у будинок чи навпаки – будинок зливається із природою…

Види дитячих ліжок

Ваше чадо вже виросло з люльки? Саме час подбати про нове ліжечко. Космічний корабель для подорожей у казкові сни, будиночок принцеси, маленька копія “дорослого” ліжка чи двоярусна конструкція зі спортивним куточком – варіацій на тему вдосталь. Тож щоб обирати було легше – розбираємося у видах дитячих ліжок…

Домашній спортзал

Як облаштувати «найспортивнішу» кімнату будинку
Життя – це рух, хто б сперечався. Але нерідко це рух по колу, і в тому коловороті справ далеко не кожна сучасна людина може приділити достатньо часу для зміцнення фізичного здоров’я. Добиратися до фітнес-центру кілька разів на тиждень – це витрати і дорогоцінних робото/годин, і коштів. Тож сьогодні домашній спортзал стає не розкішшю, а розумною інвестицію у власне здоров’я і здоров’я усієї сім’ї. Важливо лишень правильно продумати дизайн інтер’єру та облаштування, тоді тренування будуть регулярними і в задоволення…

Душові кабіни в інтер’єрі ванної кімнати

І простір у ванній кімнаті економлять, і води мало витрачають, і виглядають стильно, ще й купу «наворотів» для любителів технічних новинок можуть мати… Отже, душові кабіни: які вони бувають і які з них найлегше вписати у ваш інтер’єр.
«Бокс» чи кутова..