Про нас

Якщо ви облаштовуєте квартиру чи будинок для своєї сім’ї, визначаєтеся з інтер’єрною ідеєю власного офісу чи ресторану, хочете створити мініатюрний віденський парк біля котеджу, – словом, прагнете організувати навколо себе максимально комфортний та естетично довершений простір, то ви потрапили за адресою. Створювати дизайн-проекти інтер’єрів та екстер’єрів, розробляти архітектурні рішення, проектувати будівлі різного цільового призначення, реалізовувати спроектоване – це не просто наша робота, це справа нашого життя. Саме щире захоплення цією справою надихає команду студії «Простір» на народження цікавих, ексклюзивних ідей з подальшим втіленням їх у життя. Кадровий потенціал студії дизайну «Простір» дає простір для справді сміливих задумів. Адже всі фахівці: архітектори, дизайнери, інженери, спеціалісти ремонтних бригад, – мають профільну освіту та переконливий досвід роботи. Отже над кожним об’єктом студія працює комплексно, а клієнт у результаті отримує не лише красиву візуалізацію, але й точні та грамотні креслення. За цією документацією будь-яка будівельна компанія виконає проект без зайвих запитань. До слова, студія дизайну „Простір” співпрацює з низкою підрядників, що дозволяє виконувати замовлення „під ключ”. Ми також здійснюємо декорування, авторський супровід та інші роботи, про що можна дізнатися детальніше у відповідних розділах сайту. Власне, у цих же рубриках ви знайдете і зразки робіт студії «Простір». Сподіваємося, вам сподобається. Ми завжди раді новим клієнтам і новим задачам з розширення простору: у комерційних приміщеннях – для успішного бізнесу, у житлових – для комфортного життя.

Інтер’єр

Немає значення: квартира це, окрема кімната, заміський будинок, ресторан, магазин чи перукарня, – цікавий, грамотно розроблений та вдало виконаний інтер’єр ніде не буде зайвим. Більш того, саме він наповнює приміщення тим змістом, який на нього покладається функціональним призначенням. Тому інтер’єр безпосередньо впливає на те, чи буде в кабінеті наснага до роботи, а в ресторані – бажання поїсти. При розробці дизайн-проекту наші спеціалісти не просто пишуть гарну художню картинку. Вони враховують безліч чинників, аби інтер’єр був наповнений тим змістом, якого ви бажаєте. Для гнучких рішень в даній галузі вкрай необхідно володіти даними про усі наявні сьогодні будматеріали, елементи декору, методи їх практичного застосування. Це величезний об’єм інформації, але задля успішних проектів та задоволених клієнтів наша компетентність в даному питанні – завжди актуальна. Даний напрямок роботи студії дизайну „Простір” представлений різноманітними послугами, які можна замовити як окремо, так і в комплексі. Та задача у них все одно спільна – оформлення внутрішнього простору приміщення, тобто інтер’єру. Послуги студії дизайну „Простір” з облаштування інтер’єру: – Дизайн інтер’єру житлових приміщень (квартири, заміські будинки, котеджі); – Дизайн інтер’єру комерційних приміщень (магазини, ресторани, офіси тощо); – Дизайн інтер’єру громадських приміщень (школи, вокзали, адміністративні приміщення); – Візуалізація та розробка технічної документації (креслення інженерних систем та комунікацій, план розташування меблів тощо); – Консультації з вибору меблів, обладнання, предметів інтер’єру, освітлення, текстилю для дому та аксесуарів, декорування; – Авторський супровід (входить у вартість стандартного пакету: виїзд спеціаліста на об’єкт в межах Тернопільського району двічі на тиждень. Інші умови даної послуги узгоджуються окремо).

 Екстер’єр

За одягом, як відомо, зустрічають. А за зовнішнім виглядом будинку оцінюють. Тобто екстер’єр в першу чергу дає інформацію про призначення будинку, відповідає на питання «Для кого?» і «Для чого?». Це очевидно, коли мова йде про комерційні та адміністративні будівлі: презентабельний вигляд підтверджує статус компанії, її потужності, розповідає про стилістику ресторану та навіть страви якої кухні у нього в меню тощо. Та чи такий важливий екстер’єр для власного дому? Люди, які прагнуть до гармонійної організації власного простору, які в поняття «мій будинок» вкладають глибинний сенс власної території та особистісної проекції, однозначно дадуть відповідь: «Так». І вони нізащо не погодяться на прісний фасад з непретензійним безхарактерним візерунком. Вони оберуть екстер’єр для власної оселі, що буде у дружньому діалозі з інтер’єром та ландшафтним дизайном, який буде виконувати і практичну, й естетичну задачу на відмінно завдяки оптимально обраним матеріалам. Та здійснити такий задум можна лише за чітким, виваженим та грамотно спроектованим планом, розробку котрого слід довірити компетентним спеціалістам. Послуги студії дизайну «Простір» з облаштування екстер’єру: – Дизайн екстер’єру житлових приміщень (квартири, заміські будинки, котеджі); – Дизайн екстер’єру комерційних приміщень (магазини, ресторани, офіси тощо); – Дизайн екстер’єру громадських приміщень (школи, вокзали, адміністративні приміщення); – Візуалізація та розробка технічної документації (креслення інженерних систем та комунікацій, план розташування екстер’єрних елементів тощо); – Авторський супровід (входить у вартість стандартного пакету: виїзд спеціаліста на об’єкт в межах Тернопільського району двічі на тиждень. Інші умови даної послуги узгоджуються окремо).

 Контакти:

м.Тернопіль; вул. проспект Степана Бандери, 34а

+380 96 266 66 86

+380 63 266 66 86

+380 67 350 20 73

 

designprostir@gmail.com