Квартира з високими стелями

Як правило, при оформленні приміщення найбільша увага приділяється стінам, в крайньому випадку, покриттю підлоги. А даремно. Як не дивно, але саме стеля може допомогти зробити інтер’єр квартири або будинку завершеним, приховати недоліки приміщення і виділити достоїнства.
За допомогою декорування стелі можна втілити в життя оригінальні ідеї і створити свій власний, неповторний стиль. На жаль, хазяї більшості стандартних міських квартир не можуть похвалитися великою площею і висотою стель, тому немає великого простору для розгулу фантазії. А ось для щасливих володарів заміського будинку або великої квартири з високими стелями у реалізації навіть найсміливіших ідей меж не існує. Сучасні матеріали і технології надають широкий вибір засобів і методів урізноманітнити інтер’єр з високими стелями і привнести до будинку як лаконічність і новаторство сучасності, так і аристократичний дух старовини.
З найпростіших і найменш витратних способів можна виділити особливе фарбування: всупереч усім традиціям ремонту і благоустрою зробіть вашу стелю темною – і вона відразу “опуститься”, додавши затишку приміщенню. При цьому важливо врахувати колірну гамму настінних і підлогових покриттів, а також заплановані меблі, щоб кімната з теплої і затишної не перетворилася на похмуру і сумовиту. Вибираючи освітлення для цього приміщення, слід звернути увагу на настінні світильники, плафони яких спрямовані вниз.
Непоганий ефект “пониження” стелі дає використання низьких меблів. Різноманітні журнальні і кавові столики, невисокі комоди, м’які меблі з невисокими спинками – в таких умовах просто немає необхідності дивитися вгору.
Ще один популярний спосіб уникнути психологічного дискомфорту в квартирі з високою стелею – використовувати в інтер’єрі довгі горизонтальні смуги. Це можуть бути шпалери з горизонтальним малюнком, довгі дерев’яні балки уздовж стін, бордюрний декор в декілька смуг й інші прийоми.
Одним з оригінальних способів може стати облаштування запони або навісу над ліжком в спальні, наприклад. Такий сміливий і в той же час елегантний прийом допоможе не лише приховати можливі недоліки стелі, але і зробити обстановку більш романтичною і такою, що схиляє до відпочинку.
Важлива деталь: дуже високу стелю цілком можна перетворити на перевагу. Де ще буде можливість повісити величезний стильний світильник або розмістити старовинну картину великого розміру? Тільки у кімнаті з високою стелею!