Аксесуари і декор в інтер’єрі квартири

Роль аксесуарів в нашому житті складно переоцінити, вони супроводжують нас скрізь. У тому числі при створенні власного унікального стилю, облаштуванні будинку, заміської ділянки і так далі. Можна сказати, що аксесуар – завершуючий момент, який покликаний підкреслити загальний образ, наприклад, інтер’єру.

Існує два варіанти вибору аксесуарів.

Перший – стихійна купівля різноманітних предметів,оформлення будинку сувенірами, привезеними з подорожей або дарованих друзями. Такий спосіб дозволяє наповнити будинок милими серцю речами, які нагадуватимуть про приємні події життя.

Другий – звернення до фахівця з інтер’єру. Професіонал допоможе грамотно підібрати аксесуари відповідно до існуючого інтер’єру. При цьому є можливість надати кімнаті новий характер, зробивши її, наприклад, строгішою, романтичнішою або навпаки екстравагантнішою.

Також можна заздалегідь запланувати оформлення квартири або будинку. В цьому випадку слід запросити фахівця на етапі ремонту. Він розробить індивідуальний стиль для кожної кімнати, і усі предмети інтер’єру підбиратимуться відповідно до проекту дизайнера.

Давно відомо, що кожна країна робить предмети декору, які стали легендарними. Так, в Італії виготовляють аксесуари зі знаменитого у всьому світі муранского скла. Чехія славиться виробами з богемського скла. Предмети декору з цього унікального матеріалу популярні у споживачів різних країн. Англія і Німеччина роблять ексклюзивні аксесуари зі срібла. Керамічні вироби ручної роботи, зроблені грецькими майстрами, також мають високий попит.

Аксесуари для різних приміщень

При оформленні кімнати предметами декору слід враховувати призначення приміщення. Так, балкон або лоджію можна прикрасити красивими квітковими горщиками. Незвичайний пуф або диван буде доречний у вітальні, ставши улюбленим місцем відпочинку власників будинку. Для спальні можна придбати оригінальні статуетки, годинник, ширму, стилізовану під інтер’єр.

В кухні аксесуари можуть грати роль прикраси і одночасно бути функціональними. Наприклад, чудово виглядають незвичайної форми сільниці, хлібник, підставка для фруктів і так далі.

Вітальня – центр будинку, тому її оформленню слід приділити особливу увагу. Вдалим рішенням стануть дизайнерські аксесуари, виготовлені в єдиному екземплярі. Це можуть бути вази, лампи, оригінальні статуетки.